Brief

New product

Īpaši piemērotas problemātiskākajām cikla dienām!

ANIGAN higiēniskās apakšbiksītes ir īpaši radītas Jūsu komfortam menstruāciju laikā, pēcdzemdību periodā, menopauzes laikā, un pie nelielas urīna nesaturēšanas. Veļa paredzēta izmantošanai kopā ar higiēniskajām paketēm vai tamponiem – lai radītu papildus drošību pret noplūdēm, pasargātu Jūs no traipiem uz apģērba, mīkstajām mēbelēm un palagiem.

Vairāk informācijas

Pieejams

By buying this product you can collect up to 1 loyalty point. Your cart will total 1 point that can be converted into a voucher of 0,20€.


14,99€ AR PVN

Vairāk informācijas

ANIGAN higiēniskās  apakšbiksītes ir īpaši radītas Jūsu komfortam menstruāciju laikā, pēcdzemdību periodā, menopauzes laikā, kā arī pie nelielas urīna nesaturēšanas. Veļa paredzēta izmantošanai kopā ar higiēniskajām paketēm vai tamponiem – lai radītu papildus drošību pret noplūdēm, pasargātu Jūs no traipiem uz apģērba, mīkstajām mēbelēm, palagiem un matračiem.

Galvenā priekšrocība – mitrumu un traipu necaurlaidīgs aizsargslānis, kas nodrošina papildus drošību pret noplūdēm.

Jaunākās tehnoloģijas patentētais audums, kas izmantots ANIGAN higiēniskās apakšveļas ražošanā, ir mitruma un traipu necaurlaidīgs, bet tajā pašā laikā elpojošs. ANIGAN higiēniskās apakšbiksītes ļaus Jums justies komfortabli un droši.

Šīs apakšveļas ārējais slānis sastāv no augstvērtīga spandeksa auduma, kas padara veļu:

  • gaisa caurlaidīgu,
  • hipoalerģisku,
  • elastīgu,
  • mīkstu un zīdainu.

Iekšējais slānis ir ražots no augstāko tehnoloģiju polimēra, kas padara ķīļveida aizsargjoslu mitruma un traipu necaurlaidīgu, gaisa caurlaidīgu un drošu pret noplūdēm.

Vēl viena ANIGAN higiēnisko apakšbiksīšu priekšrocība - tās ir viegli mazgājamas kopā ar ikdienas veļu, turklāt bez īpašas mērcēšanas vai ķīmisku līdzekļu izmantošanas: mazgājiet veļas mašīnā 30 grādu temperatūrā vai ar rokām vesā ūdenī. 

ANIGAN higiēniskās biksītes palīdzēs jums justies droši un ērti gan dienā, gan naktī – nodarbojoties ar sportu, ceļojot, strādājot un baudot naktsmieru! 

Sastāvs: Ārpuse: 85% neilons, 15% spandeks. Iekšpuse: 100% poliestera poliuretāna pārklājums

Kopšana: Mazgāt veļas mašīnā saudzējošā režīmā ar vienādas krāsas audumiem, pie nepieciešamības lietot hloru nesatrošu balinātāju, nežāvēt žāvētājā, negludināt, netīrīt ķīmiski.

Care

Ražots Ķīnā.